იყიდება - ვილა 92 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
95 000 €
1033 €/m²
Property 8758 photo 1
Property 8758 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 92 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Corner premise for sale with an area of 92 sq.m. in the heart of the Olympic Rivieratown Katerini. The premises are currently rented.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 802 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10485
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
110 000 € 440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11340
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
135 000 € 964 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21559
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
100 000 € 1886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21578
  • ფართი 53 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
80 000 € 1454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25251
  • ფართი 55 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
90 000 € 1125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31485
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
80 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33153
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
130 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36108
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
90 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43820
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
80 000 € 470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49372
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა