65 000 €
7 €/m²
Property 8477 photo 1
Property 8477 photo 2
Property 8477 photo 3
Property 8477 photo 4
Property 8477 photo 5
Property 8477 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 85
  • დაშორება ზღვიდან: 2600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8400 კვ.მ. in Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

On the land there are planted 200 olive trees.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35494
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
85 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64449
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
64 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12346
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
67 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63214
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
80 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35724
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31092
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
60 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37214
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
60 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40456
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
64 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56837
  • ფართი 10731 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m

სიახლეების დაგზავნა