იყიდება - სასტუმრო 12200 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა პალიოური
600 000 €
49 €/m²
Property 8238 photo 1
Property 8238 photo 2
Property 8238 photo 3
Property 8238 photo 4
Property 8238 photo 5
Property 8238 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 84 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12200 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 650 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
780 000 €
  • ობიექტის კოდი 2678
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
525 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2987
  • ფართი 9861 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
750 000 € 173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3597
  • ფართი 4320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
600 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6659
  • ფართი 6930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6684
  • ფართი 4025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
500 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6955
  • ფართი 18237 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
685 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7439
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8238
  • ფართი 12200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
850 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8547
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
600 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10114
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა