55 000 €
1528 €/m²
Property 8159 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 36 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a shop 36 sq.m. that is located in Piraeus.
This unit consists of united space and one W.C. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
69 000 € 862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10584
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
60 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9314
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
82 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38130
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
45 000 € 1125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36691
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
60 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35059
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m

სიახლეების დაგზავნა