Property 7925 photo 1
Property 7925 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1974
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 139 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

This piece of real estate is located on the semi-basement floor in the appartment building and it is near the metro station Attiki.

Earlier this unit was in use as a furniture store. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
112 000 € 896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63719
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
75 000 € 539 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7925
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
80 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48586
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
110 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14439
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
70 000 € 2592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59345
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
75 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45756
  • ფართი 44 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
70 000 € 1093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49317
  • ფართი 64 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
75 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63717
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
79 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21142
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
97 000 € 4217 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35485
  • ფართი 23 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7400 m

სიახლეების დაგზავნა