2 300 000 € 2 000 000 €
2381 €/m²
Property 7599 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 840 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a piece of commercial real estate. The building of 840 sq.m. consists of four floors. 

The first floor is currently rented as a petshop. The second and third floor are rented too as offices.

It is located in the Municipality of Agios Dimitrios in the central road. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 3797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31402
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 5757
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
2 300 000 € 2 000 000 € 2380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7599
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
2 100 000 € 2386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5704
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა