180 000 €
26 €/m²
Property 6638 photo 1
Property 6638 photo 2
Property 6638 photo 3
Property 6638 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6800 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The plot of land is located in a rural position near the town of Rethymnon.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46788
  • ფართი 1451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
200 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46846
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
192 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46924
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47008
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47196
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49099
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
269 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49771
  • ფართი 4790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
235 000 € 940 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50113
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
200 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50156
  • ფართი 2150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m

სიახლეების დაგზავნა