იყიდება - ბინა 42 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ნიკიტი
185 000 €
4405 €/m²
Property 66056 photo 1
Property 66056 photo 2
Property 66056 photo 3
Property 66056 photo 4
Property 66056 photo 5
Property 66056 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 170 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 88 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 42 კვ.მ სიტონიაზე ( ქალკიდიკი). ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63448
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 4134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63966
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 3362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64655
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 3840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65507
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65645
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65647
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65649
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65650
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 4431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66054
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა