Property 66055 photo 1
Property 66055 photo 2
Property 66055 photo 3
Property 66055 photo 4
Property 66055 photo 5
Property 66055 photo 6
Property 66055 photo 7
Property 66055 photo 8
Property 66055 photo 9
Property 66055 photo 10
Property 66055 photo 11
Property 66055 photo 12
Property 66055 photo 13
Property 66055 photo 14
Property 66055 photo 15
Property 66055 photo 16
Property 66055 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64883
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
158 000 € 2051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64912
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
128 000 € 2560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64929
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
იყიდება
207 000 € 3450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64947
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
143 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64950
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
125 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64966
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 3888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65006
  • ფართი 36 m²
  • Rooms 2
იყიდება
148 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65018
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 2285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65023
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65078
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა