Property 66044 photo 1
Property 66044 photo 2
Property 66044 photo 3
Property 66044 photo 4
Property 66044 photo 5
Property 66044 photo 6
Property 66044 photo 7
Property 66044 photo 8
Property 66044 photo 9
Property 66044 photo 10
Property 66044 photo 11
Property 66044 photo 12
Property 66044 photo 13
Property 66044 photo 14

Details

  • სართული: 5
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 11500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
185 000 € 2341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6260
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7942
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8127
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22548
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 3272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22594
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34805
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34846
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
205 000 € 1952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34858
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
195 000 € 2785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35829
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
168 000 € 2507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52296
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა