60 000 €
845 €/m²
Property 65811 photo 1
Property 65811 photo 2
Property 65811 photo 3
Property 65811 photo 4
Property 65811 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 71 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46270
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
50 000 € 454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9212
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
82 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38130
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
55 000 € 1527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8159
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34861
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10282
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა