იყიდება - ბინა 69 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ნიკიტი
265 000 €
3841 €/m²
Property 65507 photo 1
Property 65507 photo 2
Property 65507 photo 3
Property 65507 photo 4
Property 65507 photo 5
Property 65507 photo 6
Property 65507 photo 7
Property 65507 photo 8
Property 65507 photo 9
Property 65507 photo 10
Property 65507 photo 11
Property 65507 photo 12
Property 65507 photo 13
Property 65507 photo 14
Property 65507 photo 15
Property 65507 photo 16
Property 65507 photo 17
Property 65507 photo 18
Property 65507 photo 19
Property 65507 photo 20
Property 65507 photo 21
Property 65507 photo 22

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 90 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 69 კვ.მ სიტონიაზე ( ქალკიდიკი). ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 2083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49029
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 4636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51240
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 2407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59907
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 3402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63187
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 4134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63966
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა