Property 65450 photo 1
Property 65450 photo 2
Property 65450 photo 3
Property 65450 photo 4
Property 65450 photo 5
Property 65450 photo 6
Property 65450 photo 7
Property 65450 photo 8
Property 65450 photo 9
Property 65450 photo 10
Property 65450 photo 11
Property 65450 photo 12
Property 65450 photo 13
Property 65450 photo 14
Property 65450 photo 15
Property 65450 photo 16
Property 65450 photo 17
Property 65450 photo 18
Property 65450 photo 19
Property 65450 photo 20
Property 65450 photo 21

Details

  • აშენების წელი: 1987
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Wifi
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ოლიმპიურ რივიერაზე. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 2705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38869
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43147
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51231
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
193 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52230
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57039
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62094
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62095
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 1880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63104
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 4
იყიდება
193 000 € 2144 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64042
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4
იყიდება
175 000 € 1346 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64987
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა