იყიდება - სასტუმრო 350 m² ევბეა

საბერძნეთი სტერეა ელადა ევია
75 000 €
214 €/m²
Property 6544 photo 1
Property 6544 photo 2
Property 6544 photo 3
  • ობიექტის კოდი 6544
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 350 m²
  • რეგიონი კ.ევბეა
  • ადგილი ევია (სტერეა ელადა)

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 350 კვ.მ. on the Euboea island .

For sale a land plot situated on the island of Euboea. 

Euboea is the second largest island and the sixth largest in the Mediterranean sea. The island is 3.654 square kilometers and extends along the northeastern part of continental Central Greece
Generally the climate is mild and healthy conducive to abundant vegetation and natural beauty.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
70 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9838
  • ფართი 471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
86 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5165
  • ფართი 1322 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
75 000 € 149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6228
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6545
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
100 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32958
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
66 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37426
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
100 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32968
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა