Property 65426 photo 1
Property 65426 photo 2
Property 65426 photo 3
Property 65426 photo 4
Property 65426 photo 5
Property 65426 photo 6
Property 65426 photo 7
Property 65426 photo 8
Property 65426 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2300 კვ.მ. on the island of Corfu. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

The plot is located in the area of ​​Agios Panteleimonas.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63961
  • ფართი 3400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
100 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45302
  • ფართი 1629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
150 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44582
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
165 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36738
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
170 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63969
  • ფართი 8350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
160 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36199
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
140 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36520
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
165 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46849
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50294
  • ფართი 1222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8200 m

სიახლეების დაგზავნა