Property 65425 photo 1
Property 65425 photo 2
Property 65425 photo 3
Property 65425 photo 4
Property 65425 photo 5
Property 65425 photo 6
Property 65425 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1250 კვ.მ. on the island of Corfu. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The plot is located in the area of ​​Acharavi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42007
  • ფართი 1210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
100 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60025
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42008
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57955
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
140 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50639
  • ფართი 2120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
130 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65288
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
82 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40718
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
88 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51910
  • ფართი 2282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
95 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45180
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა