იყიდება - სასტუმრო 600 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი გერაკინი
170 000 €
283 €/m²
Property 64860 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,5
  • დაშორება ზღვიდან: 220 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 69 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 600 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა