იყიდება - სასტუმრო 940 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი Kalives Poligirou
350 000 €
372 €/m²
Property 64791 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 180 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 58 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 940 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 375 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა