85 000 €
85 €/m²
Property 64449 photo 1
Property 64449 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44756
  • ფართი 2025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
110 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43634
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
100 000 € 270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48301
  • ფართი 370 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
70 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43823
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
110 000 € 117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49319
  • ფართი 940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
90 000 € 430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35819
  • ფართი 209 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
95 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63509
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
80 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10110
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
70 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43631
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
120 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11465
  • ფართი 5250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა