იყიდება - თაუნჰაუსი 120 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა კალანდრა
490 000 €
4083 €/m²
Property 63651 photo 1
Property 63651 photo 2
Property 63651 photo 3
Property 63651 photo 4
Property 63651 photo 5
Property 63651 photo 6
Property 63651 photo 7
Property 63651 photo 8
Property 63651 photo 9
Property 63651 photo 10
Property 63651 photo 11
Property 63651 photo 12
Property 63651 photo 13
Property 63651 photo 14
Property 63651 photo 15
Property 63651 photo 16
Property 63651 photo 17
Property 63651 photo 18
Property 63651 photo 19
Property 63651 photo 20
Property 63651 photo 21
Property 63651 photo 22
Property 63651 photo 23
Property 63651 photo 24
Property 63651 photo 25
Property 63651 photo 26
Property 63651 photo 27
Property 63651 photo 28
Property 63651 photo 29
Property 63651 photo 30
Property 63651 photo 31
Property 63651 photo 32
Property 63651 photo 33
Property 63651 photo 34
Property 63651 photo 35
Property 63651 photo 36
Property 63651 photo 37

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 90 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 120 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.