Property 63644 photo 1
Property 63644 photo 2
Property 63644 photo 3
Property 63644 photo 4
Property 63644 photo 5
Property 63644 photo 6
Property 63644 photo 7
Property 63644 photo 8
Property 63644 photo 9
Property 63644 photo 10
Property 63644 photo 11
Property 63644 photo 12
Property 63644 photo 13
Property 63644 photo 14
Property 63644 photo 15
Property 63644 photo 16
Property 63644 photo 17
Property 63644 photo 18
Property 63644 photo 19
Property 63644 photo 20
Property 63644 photo 21
Property 63644 photo 22
Property 63644 photo 23
Property 63644 photo 24

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 1991
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 385 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Commercial Space – 1st Floor near Thessaloniki Port

For sale: 270 sq.m. commercial property on the 1st floor of a building, in a privileged location near Thessaloniki port. Consists of a bright, open-plan space with large facades, ideal for warehouse, workshop, offices, or conversion to other use.

🔹 High ceilings

🔹 Elevator access

🔹 Easy parking in the area

🔹 Suitable for investment or immediate use

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9398
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
ინვესტიციები იყიდება
600 000 € 854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9399
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
800 000 € 761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32871
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
ინვესტიციები იყიდება
500 000 € 1449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34711
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
700 000 € 546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35655
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
ინვესტიციები იყიდება
480 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39372
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
ინვესტიციები იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43219
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
750 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43747
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
800 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43808
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50993
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა