Property 63499 photo 1
Property 63499 photo 2
Property 63499 photo 3
Property 63499 photo 4
Property 63499 photo 5
Property 63499 photo 6
Property 63499 photo 7
Property 63499 photo 8
Property 63499 photo 9
Property 63499 photo 10
Property 63499 photo 11
Property 63499 photo 12
Property 63499 photo 13
Property 63499 photo 14
Property 63499 photo 15
Property 63499 photo 16
Property 63499 photo 17
Property 63499 photo 18
Property 63499 photo 19
Property 63499 photo 20
Property 63499 photo 21

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5064 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 157 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For Sale: Plot of 5,064 sq.m. in Halikounas, Corfu

A plot of land with a total area of 5,064 sq.m. is available for sale in the area of Halikounas.

A building permit has been issued for a residence of 157.47 sq.m.

Applications have been submitted for electricity and water supply.

Ideal for a holiday home or investment development.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14738
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
350 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63500
  • ფართი 5121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40479
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
580 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42862
  • ფართი 17500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
400 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33310
  • ფართი 20700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40795
  • ფართი 12044 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
430 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44034
  • ფართი 2522 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
500 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9740
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
420 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37857
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
370 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49614
  • ფართი 44872 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა