Property 63483 photo 1
Property 63483 photo 2
Property 63483 photo 3
Property 63483 photo 4
Property 63483 photo 5
Property 63483 photo 6
Property 63483 photo 7
Property 63483 photo 8
Property 63483 photo 9
Property 63483 photo 10
Property 63483 photo 11
Property 63483 photo 12
Property 63483 photo 13
Property 63483 photo 14
Property 63483 photo 15
Property 63483 photo 16
Property 63483 photo 17
Property 63483 photo 18
Property 63483 photo 19
Property 63483 photo 20
Property 63483 photo 21
Property 63483 photo 22
Property 63483 photo 23
Property 63483 photo 24
Property 63483 photo 25
Property 63483 photo 26
Property 63483 photo 27
Property 63483 photo 28
Property 63483 photo 29
Property 63483 photo 30
Property 63483 photo 31
Property 63483 photo 32
Property 63483 photo 33
Property 63483 photo 34
Property 63483 photo 35
Property 63483 photo 36
Property 63483 photo 37
Property 63483 photo 38
Property 63483 photo 39
Property 63483 photo 40
Property 63483 photo 41
Property 63483 photo 42
Property 63483 photo 43
Property 63483 photo 44
Property 63483 photo 45
Property 63483 photo 46
Property 63483 photo 47
Property 63483 photo 48
Property 63483 photo 49
Property 63483 photo 50
Property 63483 photo 51
Property 63483 photo 52
Property 63483 photo 53
Property 63483 photo 54

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 17439 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 277 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For Sale: Plot of Land 17,439 sq.m in the Halikounas Area, Corfu

A plot of land with a total area of 17,439 sq.m is available for sale in the beautiful area of Halikounas, Corfu.

Building permits have been approved for the construction of two residences:

  • House A: 120 sq.m
  • House B: 157.47 sq.m

Applications have already been submitted for water and electricity connections.

Note: A portion of the land, 7,254 sq.m, is classified as forest area under official forestry maps and cannot be developed.

For more information or to schedule a visit, please contact us.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34020
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
860 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 17952
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
800 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22872
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60716
  • ფართი 2603 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
950 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13908
  • ფართი 65000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 100 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9106
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
700 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32248
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 4941
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
930 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4536
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
650 000 € 406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25355
  • ფართი 1599 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m

სიახლეების დაგზავნა