140 000 €
119 €/m²
Property 63399 photo 1
Property 63399 photo 2
Property 63399 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1170 კვ.მ. in Ionian Islands.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The plot is located in the Episkopi - Kalamos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15789
  • ფართი 685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
128 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43882
  • ფართი 778 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
140 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63399
  • ფართი 1170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15787
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
138 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43883
  • ფართი 988 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26103
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
165 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44161
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
185 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62768
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14455
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m

სიახლეების დაგზავნა