67 000 €
197 €/m²
Property 63214 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 23000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 340 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10110
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
65 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6256
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
70 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61304
  • ფართი 7440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
85 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64449
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
55 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36045
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
68 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56632
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
80 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43825
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
90 000 € 430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35819
  • ფართი 209 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
100 000 € 287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48300
  • ფართი 348 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა