იყიდება - სასტუმრო 12991 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე ურანოპოლი
600 000 € 580 000 €
44 €/m²
Property 63190 photo 1
Property 63190 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 106 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12991 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46559
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
800 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45819
  • ფართი 12750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
540 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61751
  • ფართი 4959 m²
  • მანძილი ზღვიდან 190 m
იყიდება
860 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44409
  • ფართი 16500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
750 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22385
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
600 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14907
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
550 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31596
  • ფართი 9800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
700 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48716
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
765 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4600
  • ფართი 11300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა