Property 63174 photo 1
Property 63174 photo 2
Property 63174 photo 3
Property 63174 photo 4
Property 63174 photo 5
Property 63174 photo 6
Property 63174 photo 7
Property 63174 photo 8
Property 63174 photo 9
Property 63174 photo 10
Property 63174 photo 11
Property 63174 photo 12
Property 63174 photo 13
Property 63174 photo 14

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 18 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1100 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 650 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a land plot of 1.100 sq.m located in the south-east of Corfu, in Moraitika!

The land is located on a hillside with a stunning sea view.

The plot is split into two piece of 705 sq.m and 400 sq.m.

It features:

  • easy access by an asphalted road
  • sloping landscape with panoramic views
  • sea view
  • developed area
  • building allowance for 400+250 sq.m
  • 500 m from the beach

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63646
  • ფართი 4154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
299 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60787
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
700 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56994
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
175 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57653
  • ფართი 2463 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
250 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56546
  • ფართი 2569 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
100 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57706
  • ფართი 8781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
120 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60620
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62176
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
250 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64098
  • ფართი 4162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
380 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57913
  • ფართი 14529 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m

სიახლეების დაგზავნა