იყიდება - კუნძული 59 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია აგიოს ნიკოლაოსი
320 000 €
5424 €/m²
Property 63130 photo 1
Property 63130 photo 2
Property 63130 photo 3
Property 63130 photo 4
Property 63130 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1987
  • რემონტის წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 96,6 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 59 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For Sale – Single-Storey House of 65 sq.m. in Sithonia, Halkidiki

This prefabricated house (originally built in 1987, fully renovated in 2017) is set in a green environment with forest views and a fully renovated garden (2024), offering comfort and functionality.

Property Details:

  • Size: 65 sq.m.
  • 3 bedrooms
  • Living room with kitchen
  • 1 shower WC
  • Forest view

Amenities:

  • Solar water heater (installed in 2023)
  • Air conditioning, heating
  • Awnings, BBQ area
  • Accessibility features for people with disabilities
  • 2 storage rooms in the garden
  • Private parking space