450 000 €
1800 €/m²
Property 63115 photo 1
Property 63115 photo 2
Property 63115 photo 3
Property 63115 photo 4
Property 63115 photo 5
Property 63115 photo 6
Property 63115 photo 7
Property 63115 photo 8
Property 63115 photo 9
Property 63115 photo 10
Property 63115 photo 11
Property 63115 photo 12
Property 63115 photo 13
Property 63115 photo 14
Property 63115 photo 15
Property 63115 photo 16
Property 63115 photo 17
Property 63115 photo 18
Property 63115 photo 19
Property 63115 photo 20
Property 63115 photo 21
Property 63115 photo 22
Property 63115 photo 23
Property 63115 photo 24
Property 63115 photo 25
Property 63115 photo 26
Property 63115 photo 27
Property 63115 photo 28
Property 63115 photo 29
Property 63115 photo 30
Property 63115 photo 31
Property 63115 photo 32
Property 63115 photo 33
Property 63115 photo 34
Property 63115 photo 35
Property 63115 photo 36
Property 63115 photo 37
Property 63115 photo 38
Property 63115 photo 39
Property 63115 photo 40
Property 63115 photo 41
Property 63115 photo 42
Property 63115 photo 43
Property 63115 photo 44
Property 63115 photo 45
Property 63115 photo 46
Property 63115 photo 47
Property 63115 photo 48

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 95 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 250 კვ.მ on the Olympic Coast. Semi-first floor შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღებები ოთახები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For sale is a whole building consisting of 3 apartments and a plot of 400 sq. meters.

1) apartment on an elevated basement floor with an area of ​​44 sq. m

2) apartment on an elevated basement floor with an area of ​​78 sq. m

3) apartment on the first floor with an area of ​​126 sq. m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10700
  • ფართი 688 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა