65 000 €
30 €/m²
Property 6256 photo 1
Property 6256 photo 2
Property 6256 photo 3
Property 6256 photo 4
Property 6256 photo 5
Property 6256 photo 6
Property 6256 photo 7
Property 6256 photo 8
Property 6256 photo 9

Details

  • სანაპირო: песчаный пляж
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2100 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64449
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
90 000 € 430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35819
  • ფართი 209 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
80 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10110
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
55 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45230
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
60 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61303
  • ფართი 6115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44651
  • ფართი 15200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
55 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36045
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
55 000 € 157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54686
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
55 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57473
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა