იყიდება - კუნძული 265 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა ნეა ფოტიდაია
265 000 €
1000 €/m²
Property 62421 photo 1
Property 62421 photo 2
Property 62421 photo 3
Property 62421 photo 4
Property 62421 photo 5
Property 62421 photo 6
Property 62421 photo 7
Property 62421 photo 8
Property 62421 photo 9
Property 62421 photo 10
Property 62421 photo 11
Property 62421 photo 12
Property 62421 photo 13
Property 62421 photo 14
Property 62421 photo 15
Property 62421 photo 16
Property 62421 photo 17
Property 62421 photo 18

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 55 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 265 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა