Property 62337 photo 1
Property 62337 photo 2
Property 62337 photo 3
Property 62337 photo 4
Property 62337 photo 5
Property 62337 photo 6
Property 62337 photo 7
Property 62337 photo 8
Property 62337 photo 9
Property 62337 photo 10
Property 62337 photo 11
Property 62337 photo 12
Property 62337 photo 13
Property 62337 photo 14
Property 62337 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 90 კვ.მ on the island of Corfu. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For Sale: Charming 2-Storey Villa in Dassia, Corfu !

Discover your dream home on the beautiful island of Corfu! This 90 sq.m. villa in the sought-after Dassia area offers comfort, privacy, and a serene Mediterranean lifestyle.

Property Features:

Ground Floor: 1 bedroom, 1 bathroom, and a hot tub

First Floor: 1 bedroom, a fully equipped kitchen, and a shower WC

Outdoor Living: Private swimming pool, lush garden, and barbecue area

Comfort & Convenience: Air conditioning, furnished interior, and private parking

Enjoy the perfect blend of relaxation and elegance in this move-in-ready villa, just minutes from the sea!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 1262 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65270
  • ფართი 396 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
620 000 € 2137 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64457
  • ფართი 290 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
800 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3546
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
800 000 € 6349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5766
  • ფართი 126 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m

სიახლეების დაგზავნა