2 600 000 € 2 500 000 €
228 €/m²
Property 62294 photo 1
Property 62294 photo 2
Property 62294 photo 3
Property 62294 photo 4
Property 62294 photo 5
Property 62294 photo 6
Property 62294 photo 7
Property 62294 photo 8
Property 62294 photo 9
Property 62294 photo 10
Property 62294 photo 11
Property 62294 photo 12
Property 62294 photo 13
Property 62294 photo 14
Property 62294 photo 15
Property 62294 photo 16
Property 62294 photo 17
Property 62294 photo 18

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10959 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a beachfront land plot with sea view, of 10.959 sq.m, located in the west of Corfu!

The plot is near Agios Gordis with beautiful sea views. It is split in 3 parts, one of which is buildable, the rest give direct access to the sea!

This is one of the few opportunities to find on the island of Corfu: beachfront, sea view, close to the airport and the town, and not far from the amenities of the village.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 650 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35781
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
3 300 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65638
  • ფართი 91445 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
3 100 000 € 402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45345
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
2 200 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50542
  • ფართი 90000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31964
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 675 000 € 536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32766
  • ფართი 6850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 000 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23389
  • ფართი 12218 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 200 000 €
  • ობიექტის კოდი 40570
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა