Property 62196 photo 1
Property 62196 photo 2
Property 62196 photo 3
Property 62196 photo 4
Property 62196 photo 5
Property 62196 photo 6
Property 62196 photo 7
Property 62196 photo 8
Property 62196 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 37 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 883 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a land plot of 883 sq.m located in the north-west of Corfu, in Agios Stefanos!

The land is slightly sloping, is a level above the road, with good and easy access and within walking distance to the sea and the village amenities.

There is some side sea view.

It is buildable:

  • 400 sq.m for a house
  • and almost double sq.m for a building of commercial use.

Electricity and water are just on the road.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37857
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
325 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45590
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
290 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8990
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35771
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22562
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
290 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39979
  • ფართი 4343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
315 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48867
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
270 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41644
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34063
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა