იყიდება - სასტუმრო 5080 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე დეველიკი
2 200 000 €
433 €/m²
Property 62160 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

სერვისი

  • Golden Visa

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5080 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 200 000 € 433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62160
  • ფართი 5080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45827
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 000 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 1922
  • ფართი 38500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 500 000 € 163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60215
  • ფართი 15250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
2 500 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28613
  • ფართი 42000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
3 200 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62269
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11458
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m

სიახლეების დაგზავნა