Property 6211 photo 1
Property 6211 photo 2
Property 6211 photo 3
Property 6211 photo 4
Property 6211 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 200 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 530 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 128 კვ.მ.

The land plot is situated on the island of Evia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42882
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
48 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5176
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19942
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
50 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6211
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
65 000 € 209 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6548
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
45 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42236
  • ფართი 14600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
65 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5198
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
48 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5204
  • ფართი 680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა