Property 6209 photo 1
Property 6209 photo 2
Property 6209 photo 3
Property 6209 photo 4
Property 6209 photo 5
Property 6209 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 546 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 190 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The land plot is located in the resort town of Marmari in southern Evia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
48 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5176
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19942
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
65 000 € 209 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6548
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
48 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5204
  • ფართი 680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
45 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42236
  • ფართი 14600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
53 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31438
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6185
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა