Property 61904 photo 1
Property 61904 photo 2
Property 61904 photo 3
Property 61904 photo 4
Property 61904 photo 5
Property 61904 photo 6
Property 61904 photo 7
Property 61904 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 6
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 305 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 84 კვ.მ კავალაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის გათბობა, სათავსო. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 3452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62022
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 3475 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62024
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 3841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62083
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
209 900 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62937
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
286 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65065
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
273 000 € 4403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65068
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
348 000 € 4405 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65094
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
242 000 € 4481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65095
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა