Property 61880 photo 1
Property 61880 photo 2
Property 61880 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 795 კვ.მ. in Kavala suburbs.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 477 კვ.მ.

Two adjacent plots of land, each 795 sq.m., in Nea Peramos, Kavala, just 1300 meters from the sea.

Each plot is priced at €320,000. The building coefficient is 0.6, with a building coverage ratio (BCR) of 40% and a maximum building height of 7.5 meters.

The plots have a total area of 477 sq.m. each available for development.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32544
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
330 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25340
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
345 000 € 433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61880
  • ფართი 795 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა