Property 6186 photo 1
Property 6186 photo 2
Property 6186 photo 3
Property 6186 photo 4
Property 6186 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 200 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The plot of land is situated in the small port town Kariston, in the south coast of Euboea island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32968
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
76 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6020
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
66 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37426
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
85 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50175
  • ფართი 1030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
75 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6186
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
86 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5165
  • ფართი 1322 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
85 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23322
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
75 000 € 149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6228
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
95 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56404
  • ფართი 7300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა