Property 61745 photo 1
Property 61745 photo 2
Property 61745 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1850 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 1120 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49320
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
450 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43722
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
360 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58304
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
400 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31095
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
320 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31318
  • ფართი 2407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
330 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45945
  • ფართი 3685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7214
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
480 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31049
  • ფართი 6100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
500 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35688
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 2403
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა