Property 61643 photo 1
Property 61643 photo 2
Property 61643 photo 3
Property 61643 photo 4
Property 61643 photo 5
Property 61643 photo 6
Property 61643 photo 7
Property 61643 photo 8
Property 61643 photo 9
Property 61643 photo 10
Property 61643 photo 11
Property 61643 photo 12
Property 61643 photo 13
Property 61643 photo 14
Property 61643 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 6
  • აშენების წელი: 1962
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • Access
  • Access for people with special needs
  • ორმაგი შემინვა
  • Golden Visa

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 20 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Exact location: Grigoriou Xenopoulou 1

ადგილმდებარეობა

ვიდეო

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
68 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65527
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
70 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65528
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
132 000 € 2275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65529
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
გირავდება
დან 480 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65554
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 3289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65565
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 65568
  • ფართი 268 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
100 000 € 1923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65572
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 2062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65574
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 65596
  • ფართი 31 m²
  • Rooms 2
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 65630
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა