280 000 € 250 000 €
2427 €/m²
Property 61558 photo 1
Property 61558 photo 2
Property 61558 photo 3
Property 61558 photo 4
Property 61558 photo 5
Property 61558 photo 6
Property 61558 photo 7
Property 61558 photo 8
Property 61558 photo 9
Property 61558 photo 10
Property 61558 photo 11
Property 61558 photo 12
Property 61558 photo 13
Property 61558 photo 14
Property 61558 photo 15
Property 61558 photo 16
Property 61558 photo 17
Property 61558 photo 18
Property 61558 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1980
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 103 კვ.მ სიტონიაზე ( ქალკიდიკი). ბინა მდებარეობს სარდაფში სართულზე და შედგება სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღებები ოთახები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის გათბობა, სათავსო.

Two-Apartment Property with Extra Building Potential – Great Investment

This property consists of two apartments of 51.5 sq.m. each. One of the apartments was renovated in 2007. There is a shared basement storage area of approximately 15 sq.m. available for both units.

📐 The plot offers an additional 75 sq.m. of buildable space

🚗 Dual access from both the provincial road and a city street

Perfect for residential use or as a rental investment, with expansion potential.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 2083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49029
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 4636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51240
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 2407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59907
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 3402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63187
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 3840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65507
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა