550 000 €
220 €/m²
Property 6155 photo 1
Property 6155 photo 2
Property 6155 photo 3
Property 6155 photo 4
Property 6155 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 200 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2500 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4975
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
540 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24098
  • ფართი 4450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
550 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51327
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
800 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22872
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
750 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40478
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
465 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24097
  • ფართი 6260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
530 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56513
  • ფართი 95095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 39208
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40795
  • ფართი 12044 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა