Property 6150 photo 1
Property 6150 photo 2
Property 6150 photo 3
Property 6150 photo 4
Property 6150 photo 5
Property 6150 photo 6
Property 6150 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 30000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
630 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40443
  • ფართი 4143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
480 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51293
  • ფართი 48000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
375 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3960
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
430 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44034
  • ფართი 2522 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
399 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60783
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
470 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37792
  • ფართი 6200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
350 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52138
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
480 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37270
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40479
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა