Property 61294 photo 1
Property 61294 photo 2
Property 61294 photo 3
Property 61294 photo 4
Property 61294 photo 5
Property 61294 photo 6
Property 61294 photo 7
Property 61294 photo 8
Property 61294 photo 9
Property 61294 photo 10
Property 61294 photo 11
Property 61294 photo 12
Property 61294 photo 13
Property 61294 photo 14
Property 61294 photo 15
Property 61294 photo 16
Property 61294 photo 17

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 823 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 12 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3321 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 190 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.

For sale, a land plot of 3321 sq.m located in the area of Kato Korakiana!

The plot borders the main road and has easy access.

It is slightly sloping with a comfortable rise. It is green and has different types of trees on it.

Furthermore, it has acquired a pre-confirmation for a building permit with building allowance of 190 sq.m. and a swimming pool.

The location of the plot is very convenient: about 800 m from the sea, close to the center of Dassia, less than 500 m from the center of Kato Korakiana. It is good both for a private residence or a house to let.

The offer is limited.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51203
  • ფართი 4470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
250 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64098
  • ფართი 4162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
220 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57121
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
195 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61294
  • ფართი 3321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 823 m
იყიდება
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46092
  • ფართი 8841 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 63174
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
162 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40717
  • ფართი 3660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
200 000 € 266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50849
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
195 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32463
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
270 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63230
  • ფართი 4337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m

სიახლეების დაგზავნა