Property 61150 photo 1
Property 61150 photo 2
Property 61150 photo 3
Property 61150 photo 4
Property 61150 photo 5
Property 61150 photo 6
Property 61150 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1976
  • რემონტის წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
142 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65852
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
109 000 € 3892 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65853
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 1
იყიდება
108 000 € 3857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65854
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 1
იყიდება
118 000 € 3933 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65863
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
110 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65864
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 3
იყიდება
120 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65866
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
158 000 € 6076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65924
  • ფართი 26 m²
  • Rooms 1
გირჩევთ იყიდება
140 000 € 1627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65998
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
145 000 € 2900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66005
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
122 000 € 3485 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66028
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა