Property 61050 photo 1
Property 61050 photo 2
Property 61050 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 24 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 196 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a land plot of 196 sq.m located in Lakones, in the west of Corfu!

The land is below the main road with easy access, the landscape is sloping.

It is within the residential area and is buildable.

It has a sea view and a mountain view.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43619
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
130 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32703
  • ფართი 1174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
120 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35240
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65467
  • ფართი 7754 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
100 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51329
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59230
  • ფართი 1757 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
90 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50053
  • ფართი 727 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
80 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30078
  • ფართი 3649 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50294
  • ფართი 1222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8200 m
იყიდება
80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49049
  • ფართი 4027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა