Property 61049 photo 1
Property 61049 photo 2
Property 61049 photo 3
Property 61049 photo 4
Property 61049 photo 5
Property 61049 photo 6
Property 61049 photo 7
Property 61049 photo 8
Property 61049 photo 9
Property 61049 photo 10
Property 61049 photo 11
Property 61049 photo 12
Property 61049 photo 13
Property 61049 photo 14

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 23 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1035 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a land plot of 1035 sq.m located in Lakones, in the west of Corfu!

The land is sloping, has easy access by the main and local road, fenced and has 1/2 of the storage on its top.

It is within the residential area and is buildable.

It has a sea view and a mountain view.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49797
  • ფართი 3646 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50887
  • ფართი 4850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
120 000 € 129 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60119
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
140 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36520
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66060
  • ფართი 2130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
195 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32463
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
165 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46849
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
195 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61294
  • ფართი 3321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 823 m
იყიდება
200 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34398
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა