Property 60960 photo 1

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Levels: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 16600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access
  • Access for people with special needs
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 449 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 3 დონეებზე. ვილა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The store is located in the Marousi area

It is 450 square meters with a 150 square meter yard

It is a cafe-bar-restaurant with a stable clientele and high turnover

It is located opposite the Amarousiou station

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50568
  • ფართი 295 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
300 000 € 714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40841
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
265 000 € 590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60960
  • ფართი 449 m²
  • Rooms 1
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14675
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
285 000 € 1748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45891
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
215 000 € 1235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40867
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
285 000 € 712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60958
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა